- לקוחות ממליצים -

הגישה שלנו פשוטה. אנחנו אוספים סיפורים של אנשים שהשתמשו במוצרים שלנו ושיתפו אותנו איך המוצרים השפיעו עליהם.

!Use it. Love it. Share it

אינדיגו משקה אנרגיה

ליהי הדר:

חברים אני רוצה לשתף בסיפור אישי שלי , בטוחה שזה יועיל לעוד מישהו... כבר בתור ילדה הייתי חסרת סבלנות והיפרקטיבית וסבלתי מהפרעות קשב וריכוז. בגיל 15 אובחנתי כלקויית למידה והתחלתי להשתמש בריטלין מכל הסוגים. תמיד היה לי מאוד קשה עם תופעות הלוואי הייתי חסרת אנרגיה ואפטית. סבלתי מחוסר תיאבון קיצוני, ירדתי המון במשקל עד שזה כבר היה ממש לא בריא. בחודשים האחרונים אני שותה INDIGO, ומאז הפסקתי להשתמש בריטלין לחלוטין!!!! אני מצליחה להיות בפוקוס ומיקוד של כמה שעות ברצף, חזר לי התאבון ואני אוכלת באופן נורמלי (!), מצליחה לשמור על משקל תקין ובעיקר מאושרת מזה 😃 משקה טעים, טבעי ובריא שעוזר לי לשמור על מיקוד שיא ✌ אם אתם מכירים אנשים שסובלים מזה כמו שאני סבלתי, שתפו אותם ותעזרו לעוד חבר לשפר את איכות החיים. לשיתוף או לייק בפייסבוק.

אינדיגו משקה אנרגיה

אבי טלמור:

אבי טלמור, מנהל מכירות ופרויקטים מיוחדים בשריוני חסם הוא החליט לנסות את האינדיגו ופשוט מצא עצמו מלא מרץ ומרוכז פי שניים מהרגיל. אבי נצפה לעיתים במשרדו שלצידו כוס עם המשקה המעורר והמרענן. כמעט והוא לא נוגע בקפה.

אינדיגו משקה אנרגיה

קטי וילשטיין:

קטי עובדת בחברת הדלתות שריונית חסם. היא מלאה עבודה מבורכת. ישנם ימים בה העייפות משתלטת כי יש גם בית וילדים ועוד מלא מטלות במהלך היום. היא החליטה לנסות את האינדיגו והרי התוצאות לפניכם.

ג'יני מאנה:

כולם יודעים שאני דוגלת בתזונה בריאה וכמה שפחות כימיקלים. והנה מצאתי מוצר, (יותר נכון המוצר מצא אותי) שכולו מיוצר מצמחים וחומרים אורגניים, ובתקופת מבחנים לחוצה שכזו, שבה אני תוהה מדוע יש רק 24 שעות ביממה ולמה יש ג'ני רק אחת כי עוד אחת היתה עוזרת לי ממש, ממש, ממש… פשוט מחזיר אותי לפוקוס ולרמת אנרגיה חיונית שאני כל כך זקוקה לה… אין יותר תירוצים "אין לי כוח להתאמן אחרי יום כזה", אין יותר "עוד שנייה נרדמת על ההגה וחייבת קפה"…

אינדיגו משקה אנרגיה

מעין אורשנסקי, מודיעין:

"זה סאם אחי בן 12. סאם אובחן כלקוי למידה וסובל מהפרעת ADHD. לכן נטל כ-4 שנים רטלין מסוג L.A 40 (למבינים בתחום זה מינון יחסית גבוה מאוד חזק בטח לילד בגילו). ללא הרטלין הוא לא יכל לשבת בכיתה ולהתרכז בשיעור בשום צורה ולא בהכנת שיעורי הבית, בנוסף הריטלין גרם לו לתופעות לוואי כמו חוסר תיאבון ומצב רוח רע. לפני כחמישה חודשים הכירו לנו את ה indigo, משקה אנרגיה טבעי!! מאז הוא חוזר הביתה מלא אנרגיות, עם תיאבון, מצליח להתרכז בשיעורים, וגם להכין שיעורי בית. הכי כיף זה להסתכל עליו מתלהב מזה שהוא לא זקוק יותר לרטלין שהיה מדכא אותו כל כך."

אינדיגו משקה אנרגיה

אפי סלומון, ראשון לציון:

"אני סכרתי כבר 10 שנים ולוקח כדורים. באוגוסט האחרון אחותי הכירה לי משקה טבעי שעוזר לי לאזן את רמות הסוכר בדם. בזכות המשקה הזה אני לא לוקח את הכדור לסכרת יותר."

אינדיגו משקה אנרגיה

שרה אילן:

"במשך 3 שנים סבלתי מסוכרת עד לפני כחודש, כשנחשפתי למשקה מדהים בשם אינדיגו. בפעם הראשונה ששתיתי רמת הסוכר הייתה כ-207 לפני השתייה, וירדה ל-111 כ-3 שעות לאחר מכן. לאחר 5 שעות נוספות ללא עוד שתייה / כדורים רמת הסוכר נשארה מאוזנת ואף ירדה ל-107. אני מרגישה כעת רעננה יותר מאשר לפני שהכרתי את המשקה. העייפות הקשה שממנה סבלתי שנים הולכת ונעלמת."

אינדיגו משקה אנרגיה

ליאור ברליצ'ס:

"מגיל צעיר אני מאובחנת בהפרעות למידה, הפרעות של קשב וריכוז והיפראקטיביות, במשך כל שנותיי בלימודים הציונים שלי אף פעם לא הרקיעו שחקים, תמיד היה לי הכי קשה להושיב את עצמי ולהתחיל ללמוד.. הרופאים המליצו על רטלין, אז לקחתי. תופעות הלוואי פגעו בי ממש. שום דבר לא נראה טוב, הכל מעורר בחילה. המצב רוח פתאום ירוד ואתה לא בדיוק אותו בן אדם שכולם מכירים. ואז מתחילים הריבים עם ההורים… באוקטובר השנה התחלתי את הלימודים במכללה ולא ידעתי איך אצליח להתגבר על הקושי. ואז! מצאתי את האינדיגו. משקה אנרגיה, מעורר, מפקס ומרכז. עשוי מחומרים טבעיים, שומר על רמת ריכוז גבוהה למשך יום שלם וללא תופעות לוואי. זה מוצר ששינה את חיי ולכן החלטתי לשתף ולהעביר הלאה."

אינדיגו משקה אנרגיה

זוהר כהן, תל מונד:

"אני סובלת מאנמיה כבר קרוב ל- 3 שנים. גם כדורי ברזל לא עזרו לאורך זמן. מי שיודע מה זה להיות אנמי בטח מבין כמה קשה להתנהל ולתפקד ביום יום בצורה טובה ואפקטיבית. האנמיה מחלישה אותי וגורמת לי להיות עייפה, באמצע יציאות עם חברות אני נרדמת ולא יכולה להנות איתן. תמיד הייתי נראית נורא, חיוורת ועצובה, למרות שישנתי 8-9 שעות בלילה. עד לא מזמן הייתי שותה 5-6 כוסות קפה ביום ואוכלת המון מתוק כדי להתעורר. אחרי שהתחלתי לשתות אינדיגו ראיתי שיפור בתחושה ובעירנות! אני שותה אותו פעם-פעמיים ביום וסוף סוף מצליחה להיות ערה המון שעות ולהישאר אפקטיבית, בלי להיות זקוקה לקפה ולמתוקים".

אינדיגו משקה אנרגיה

שאולי סמואל, גוש עציון:

"בילדותי גליתי שקיבלתי מתנה נפלאה שקוראים לה ADHD. כל יום היא מוציאה ממני את המירב שבי 🙂 בכיתה ד' לקחתי רטלין כדי להצליח וללמוד ולהיות מרוכז ואפקטיבי וזה גבה ממני מחירים כבדים כמו שפשוט לא אכלתי, וגם מה שאכלתי היה כי אין ברירה… מאז שהכרתי את האינדיגו אני מצליח להיות מרוכז ואפקטיבי וללמוד מתוך הנאה ושמחה. אני שמח שחזרתי לאכול מתוך הנאה"

אינדיגו משקה אנרגיה

נעם פדלון, תל אביב:

"כבר המון זמן שאני עייפה , אין לי אנרגיות ללמוד למבחנים , קשה לי להתרכז בשיעורים, ואין בכלל מה לדבר על לעשות ספורט. לפני שבועיים חבר שלי סיפר לי על האינדיגו, משקה אנרגיה מדהים שעוזר לי להיות יותר ערנית וממוקדת, קל לי להתרכז בלימודים ורזיתי בלי לעשות ספורט בכלל."

אינדיגו משקה אנרגיה

גל זך, משגב:

"מי שמכיר אותי יודע שבמשך שנים סבלתי מבעיות קשב וריכוז בזמן לימודים, מבחנים, בעבודה, וגם מול המחשב. שנים שהייתי לוקח רטלין ואז עברתי לאדרל שעזרו לי לריכוז, אבל אז הגיעו גם תופעות לוואי כמו חוסר תיאבון , חוסר שינה, דאון, ולפעמים הרגשתי כמו זומבי. לא מזמן, הכירו לי את האינדיגו, ובזכותו הפסקתי לקחת רטלין. היום אני שותה indigo כל יום, עובד שעות ארוכות ומרגיש ערני , מרוכז וחד בטירוף , בלי שום תופעות לוואי !!! להפך – אני מרגיש הרבה יותר בריא".

אינדיגו משקה אנרגיה

שירן מדעי, ירושלים:

"אחרי שנה וחודש של הנקה הגוף שלי כבר היה מותש, סבלתי מעייפות כרונית וחוסר אנרגיה. תמיד אמרו לי 'שתי מים' ולא הייתי מקפידה בכלל מאז שאני שותה אינדיגו מדהים מה שזה עשה. אני יותר אנרגטית מרגישה מפוקסת מתמיד".

*מה שתקראו כאן אין להבטיח שתחוו בעצמכם את אותה השפעה. לא מדובר בתרופה, אלא בתוסף תזונה, וההשפעה שלו משתנה מאדם לאדם. 
אבל תוכלו לקבל התרשמות רחבה מחוויות של צרכנים אחרים שכבר ניסו את המוצרים בעצמם. אנשים אמיתיים, שמשתפים בסיפורים האישיים שלהם.

חשוב לציין שה Indigo מכיל רכיבים ידועים ומוכרים כבעלי תרומה לבריאות הגוף, בעיקר צמחים עתירי ויטמינים ומינרלים. תוכלו לקרוא עליהם עוד במקורות מקצועיים רבים ובלתי תלויים.

למידע נוסף על ה Indigo ופירוט הרכיבים לחצו כאן >> 

אין לראות בהצהרות באתר זה המלצות כיצד לטפל במחלות/בעיות בריאותיות. המידע באתר זה אינו חלופי להתייעצות עם רופא במידת הצורך. יש להתייעץ עם רופא לפני שימוש במוצרים במידה וישנה רגישות או בעיה רפואית כלשהי. המוצרים לא נועד לשימוש של ילדים, נשים בהריון או אמהות מניקות. ט.ל.ח.